Hliníkové ploty jsou optimálním řešením

01.02.2021

Proč jsou hliníkové ploty dobrým a optimálním řešením? Na to se Vám pokusíme krátce zodpovědět, když porovnáme několik základních a důležitých faktorů.

Materiál je nejen lehký, ale prakticky bezúdržbový. Samotný hliník je odolný proti korozi a díky práškovému lakování máte opravdu na dlouhé desítky let vystaráno. Jako součást údržby Vám postačí plot omýt popřípadě některé části otřít a je hotovo! Žádné natírání, broušení, lakování, drobné opravy již po několika málo letech. Žádné blednutí barvy, popraskaný a odloupaný lak, jak je tomu u klasických dřevěných plotů. To je další úspora Vašeho drahocenného času. Ten pak můžete věnovat své rodině nebo svým koníčkům. Žádné stárnutí, praskání a blednutí levných plastových plotů vyráběných z recyklátů.

Sestavení a montáž pro hliníkové ploty je podstatně snažší. Nemusíte zkracovat plaňky, zařezávat profily apod. Jednotlivé plotové dílce dostanete na míru a můžete tak přistoupit rovnou k montáži. Ta pak bude probíhat podstatně rychleji. A nebude, i vzhledem k nízké váze hliníku, ani tak namáhavá. A odpadá také barvení nebo moření, protože plot dostanete již v barvě, kterou jste si předtím vybrali.

To že máte na výběr velké množství vzorů je také nespornou výhodou. V našich vzornících je jich již více než 100. Dle přání zákazníka lze vzory ještě upravovat (například hustota nebo velikost základního motivu). Anebo můžete přijít s vlastním nápadem. Vzor si zvolíte i v závislosti na tom, jak hodně chcete chránit své soukromí a jak může být plot "průhledný". Jednoduché plaňky můžete nahradit nápaditým vzorem. K tomu si přidejte více jak 180 odstínů barev. Hliníkový plot bude unikátním řešením dle Vašeho přání a Váš plot tak může být jedinečným. Jeho originální vzhled je tak jistě dalším dobrým důvodem.

A je tu samozřejmě také cena. Možná budete ještě vzhledem k výše uvedenému námi nabídnutou cenou mile překvapeni.

Pokud nechcete obyčejný a všední plot, jako skoro "každý druhý", jsou moderní hliníkové ploty od AST ploty tím správným a optimálním řešením.