Zábradlí a schodiště

Balkonové zábradlí

 Dodáme Vám zábradlí na balkon s moderním vzhledem, ve vysoké kvalitě a zároveň cenově dostupné.

Hliníkové balkonové zábradlí dobře odolává i těžkým povětrnostním podmínkám, jako je déšť, sníh, mráz nebo prudký sluneční svit. Jsou oblíbená díky své dlouhé životnosti. Zábradlí naší výroby jsou navíc ochráněna kvalitním práškovým lakováním. K Vašemu výběru barevného odstínu je jich samozřejmě velké množství. Můžeme se pochlubit nejširším  výběrem vzorů v ČR i na Slovensku. Laserem vyřezávané designové zábradlí je jedinečné nejen svým designem, ale dle vybraného vzoru může chránit i Vaše soukromí na balkóně či terase.

Hodí se jak na rodinný dům, tak na panelák nebo hotel. Samozřejmě se hodí i do interiéru, na terasy nebo k bazénu. Realizované moderní balkonové zábradlí můžete vidět v naší fotogalerii. 


Schodišťové zábradlí

Dodáme Vám zábradlí na schodiště s moderním vzhledem, ve vysoké kvalitě a zároveň cenově dostupné.

Hliníkové schodišťové zábradlí jsme schopni naprojektovat i pro velice obtížné prostory. Svým moderním designem může být nejen funkčním a bezpečnostním prvkem, ale také designovým doplňkem Vašeho interiéru i exteriéru.

Hodí se jak do rodinného domu, také ale ke vstupu do panelového domu nebo do firmy. Realizované moderní schodišťové zábradlí můžete vidět v naší fotogalerii. 


Schodiště

Dodáme Vám také schodiště na míru dle Vašich požadavků.

Schodiště jsme schopni naprojektovat i pro velice obtížné prostory, se zábradlím nebo bez něho. Přizpůsobíme ho Vašemu interiéru rodinného domu nebo do firmy. Jsme schopni zajistit také kombinace různých materiálů, dle Vašeho přání. Máme zkušenosti i se schodišti pro exteriéry.

Realizovaná moderní schodiště můžete vidět v naší fotogalerii.Dodáme Vaše vysněné balkonové zábradlí, schodišťové zábradlí, doplňky interiéru, nebo i hliníkový plot, vjezdovou bránu, zahradní branku tak, aby vše pěkně ladilo v jednom designu!  

Naše služby a produkty dodáváme prakticky po celé ČR, především pak Chomutov a okolí, Louny, Žatec, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Kladno, Praha, Brno, Plzeň, ale také Mladá Boleslav, Hradec Králové nebo Pardubice.