Hliníkové ploty

Hliníkové ploty a plotové dílce na míru

Nabízíme pro Váš hliníkový plot velké množství tvarů od moderních linek, přes přírodní motivy až po abstraktní motivy. Pokud si nevyberete v našem velkém vzorníku, jsme schopni zapracovat Vámi zvolený design. Vše záleží na Vašem přání. Dodáme plotové dílce, plotové panely nebo plotové výplně na míru.

Hliníkové ploty jsou populární nejen díky modernímu vzhledu, vysoké kvalitě a cenové dostupnosti, ale také díky svému dlouhé životnosti. Odolávají dobře i těžkým povětrnostním podmínkám, jako je déšť, sníh, mráz nebo prudký sluneční svit. Hliníkový plot naší výroby je navíc ochráněn kvalitním práškovým lakováním. K Vašemu výběru barevného odstínu je jich samozřejmě velké množství.  

Za naší prací jsou dlouholeté zkušenosti a reference našich zákazníků. Realizované moderní hliníkové ploty můžete vidět v naší fotogalerii.


Dodáme Váš vysněný hliníkový plot, vjezdovou bránu, zahradní branku, balkonové zábradlí, schodišťové zábradlí nebo doplňky interiéru tak, aby vše pěkně ladilo v jednom designu! 

Naše služby a produkty dodáváme prakticky po celé ČR, především pak Chomutov a okolí, Louny, Žatec, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Kladno, Beroun, Slaný, Praha, Brno, Plzeň, ale také Mladá Boleslav, Liberec, Hradec Králové nebo Pardubice. 


Naše články o hliníkových plotech

Máme pro naše zákazníky další novinky. V tomto měsíci jsme rozšířili nabídku motivů pro hliníkové ploty a výplně bran. Dnes si můžete vybírat již z více než 100 vzorů, které najdete v našem vzorníku. Nikdo v České republice, ani na Slovensku, Vám nenabídnu takový velký výběr. Jednoduché motivy střídají ty velmi složité, až abstraktní. Ale také...

Že jsou hliníkové ploty moderní a je o ně velký zájem potvrzují zákazníci z oblasti Praha a okolí. Ploty nebrání jen vstupu cizích osob na Váš pozemek. Jsou i designovým a moderním doplňkem domu a zahrady.

Jistě jste si také všimnuli, že hliníkové ploty jsou nejen velmi populární, ale jejich popularita stále velmi stoupá. Je tomu tak nejen u nás v České republice, ale po celém světě. To potvrzují i poslední statistiky od Google z minulého roku. Čím dál tím více jich také můžete vidět okolo sebe. A to nejen díky svému...

Instagram" Facebook